Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Herb Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Poniedziałek 25.09.2017

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Centrum Aktywizacji Zawodowej

Centrum Aktywizacji Zawodowej

Lp. Stanowisko Imię i Nazwisko Telefon
1. Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej Iwona Świgost 334757560
2. Pośrednik Pracy Dorota Tomasik 334757559
3. Pośrednik Pracy Iwona Łobozek 334757527
4. Pośrednik Pracy Joanna Barańska 334757524
5. Pośrednik Pracy Renata Czernecka 334757514
6. Pośrednik Pracy Barbara Cieślawska 334757526
7. Doradca zawodowy Agnieszka Gruszecka 334757565
8. Doradca zawodowy Justyna Polak 334757565
9. Specjalista ds. Rozwoju Zawodowego Agata Włodarczyk 334757526
10. Specjalista ds. Programów Anna Gąsiorek 334757560
11. Specjalista ds. Programów Dorota Łukaszek 334757560
12. Specjalista ds. Programów Barbara Kozieł 334757580
13. Specjalista ds. Programów Maria Kaleta 334757537
14. Inspektor Powiatowy Urszula Stolarczyk 334757528

 

 


 Zespół Lokalnych Punktów Informacyjno - Konsultacyjnych

 

1. Węgierska Górka 

Pośrednik Pracy - stażysta

Monika Jakus

338642187
2. Rajcza Doradca zawodowy Wanda Smołka 338643058
3.  Ujsoły Pośrednik Pracy Monika Knapek 338647350 wew. 35
4. Milówka Pośrednik Pracy Barbara Bednarz 338637190 wew. 26
5. Jeleśnia Pośrednik Pracy Maria Górna 338630711
6. Ślemień Pośrednik Pracy Renata Czernecka  

 

Wytworzył:
Zygmunt Dziasek
Udostępnił:
Ryszard Pawełek
(2010-05-13 10:59:12)
Ostatnio zmodyfikował:
Dawid Umiński
(2016-11-30 10:06:59)
 
 
ilość odwiedzin: 1467321

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X